Laila Joga to miejsce, gdzie spotkają się ciało, umysł i dusza. Pomagamy odnaleźć wewnętrzną moc i wiarę w siebie, nawiązać kontakt ze swoją intuicją, przewodnictwem duchowym oraz obudzić świadomość tego, że jesteśmy częścią Wszechświata.

„To co posiadasz ocali Cię, jeśli wydobędziesz to z siebie” Ewangelia wg.Tomasza

Zapraszamy na zajęcia z jogi, doradztwo psychologiczne, Kręgi Kobiet, warsztat Ponownych Narodzin oraz  pomoc w zakresie przygotowania do naturalnego porodu.

Paulina Layra

„Wszystko już mamy, wystarczy to tylko w sobie odkryć…”

 

Od zawsze czułam jak silna jest zależność między ciałem, umysłem i duchem. Wiedziałam, że jesteśmy całością i nie da się rozpatrywać człowieka tylko jako ciało czy tylko jako psychikę. Czytałam mnóstwo literatury na temat psychosomatyki. Lecz dopiero praktyka jogi pozwoliła mi doświadczyć jak silne są zależności między ciałem a umysłem. Jestem szczęśliwa, że znalazłam swoją drogę i mogę pomagać innym w odkrywaniu samych siebie.

Ukończyłam psychologie na Uniwersytecie Jagiellońskim, zostałam praktykiem NLP, wykształciłam się w Racjonalnej Terapii Zachowania.  Po zdobyciu wiedzy pełna nadziei na pomoc innym wypłynęłam na głęboką wodę. Odbywałam staż  w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Psychiatrii Dorosłych.  Jednak po doświadczeniach klinicznej psychologii i realiach pracy w szpitalu  przyszedł czas na psychologię zarządzania i pracę w korporacji. Spędziłam tam prawie 4 lata. Początki były naprawdę fajne, dobrze się bawiłam, dużo uczyłam. Jednak z każdym rokiem czułam jak kolejne dni mijają ,  ja siedzę zamknięta w biurze czy aucie a piękno tego świata jest za oknem. Pod koniec tego czasu byłam już jak ptak zamknięty w klatce, który tęskno patrzy za wolnością.  Ponieważ równocześnie odbywałam  jogiczny kurs nauczycielski, decyzja zapadła szybko, z dnia na dzień. Wróciłam nieśmiało do życia.

Praktykę jogiczną rozpoczęłam w 2003 roku. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi. Od 2009 roku prowadzę zajęcia grupowe, indywidualne dla dorosłych i dzieci.  W międzyczasie odwiedzałam Indie, praktykowałam w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie, oraz w Himalyayan Iyengar Center.  Obecnie ćwiczę w oparciu o vinyasa krama jogę.

W ostatnim czasie do swojej praktyki włączyłam warsztat Ponownych Narodzin Birth Into Being autorstwa Eleny  Tonetti-Vladimirova http://www.birthintobeing.com/

Pracuję łącząc swoja wiedzę i doświadczenia z psychologii, filozofii jogi oraz  pracy z ciałem.

To, co jest moim odkryciem to spotkania w Kręgach Kobiecych, uzdrawianie żeńskiego aspektu, ponowne połączenie z tym, co zostało zapomniane. …. czuję  wtedy, że żyję, że jestem ….

Kocham zwierzęta, przyrodę – DRZEWA, ptaki – wszystko co jest częścią i całością  Matki Ziemi : )

„Nie jesteśmy ludzkimi istotami, odbywającymi duchową podróż. Jesteśmy istotami duchowymi, odbywającymi ludzką podróż.” Teilhard de Chardin

Czym się zajmuję:

  • zajęcia z jogi grupowe i indywidualne
  • konsultacje psychologiczne w oparciu o koncepcję terapii integralnej, uwzględniającej umysł, ciało i duchowość człowieka
  • Kręgi Kobiet
  • warsztat Ponownych Narodzin
  • przygotowanie do naturalnego porodu

 

agata

 Agata Hawranek 

Socjolożka i psycholożka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu oraz Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Obecnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w cyklu warsztatów dotyczących pracy z mitem osobistym.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i natury, zafascynowana Kretą i językiem greckim.

 

Czym się zajmuję:

  • organizacja wyjazdu na Kretę

 

Sabina Szymla

Kilka słów o sobie…. Farmaceutka, absolwentka CMUJ Wydziału Farmaceutycznego. Zwolenniczka medycyny naturalnej, fitoterapii, holistycznego podejścia do pacjenta.Miłość… Homeopatia – niezliczona ilość szkoleń, konferencji i kursów, ukończony II stopień CDEH. Praktyka: od 11 lat praca w aptece otwartej, w tym od 6 lat na stanowisku kierownika.

Co jeszcze do zgłębiania?
Tradycyjna Medycyna Chińska, leczenie dietą, psychosomatyka i kto wie co jeszcze…

W czym mogę pomóc?
Opieka farmaceutyczna w zakresie medycyny klasycznej jak i homeopatii, pomoc w dobieraniu terapii ziołowych, suplementów diety i kosmetyków, informacje na temat żywności funkcjonalnej oraz elementy leczenia dietą na bazie TMC.

Czym się zajmuję:

  • konsultacje żywieniowe
  • pomoc w dobieraniu terapii ziołowych, suplementów diety i kosmetyków,